damprace

biz

moon_red
Znajdź pracę w internecie!

damprace.biz

RSS

.:  Strona główna .:  Praca za granicą .:  Praca dla każdego .:  Dodaj ofertę .:  Regulamin .:  Cennik .:  Reklama .:  Kontakt

Szukaj oferty pracy.

Stanowisko:Lupa
np.: cieśla, murarz, opiekunka.

Polecamy.

zrobzakupy.pl

Praca za granicą Pokojowa/Pokojowy

oferta numer: 52182

Lokalizacja

Region: Pomorskie
Miasto:Gdynia

Opis oferty

Stanowisko/Tytuł:Praca za granicą Pokojowa/Pokojowy
Branża:Hotelarstwo, turystyka, rekreacja
Ilość wakatów:10
Opis oferty:Euro Recruitment Consulting to wiodąca firma w branży pośrednictwa pracy za granicą oraz kompleksowego doradztwa personalnego. Od 13 lat z powodzeniem zapewniamy prace tylko u sprawdzonych, zagranicznych pracodawców jak i na zlecenie naszych pomorskich klientów. Gwarantujemy najwyższy poziom usług. Atrakcyjne zarobki w urokliwych, bardzo ciekawych i przyjaznych lokalizacjach, umowy o pracę czy pomoc w organizacji przejazdów. Chętnie służymy pomocą oraz zapewniamy stały kontakt w przypadku podjęcia pracy.
Obecnie dla naszego klienta we Francji poszukujemy osoby na stanowisko Pokojowej/Pokojowego do pracy w 5* hotelu w Alpach Francuskich.
Obowiązki:
• Przygotowywanie i utrzymywanie w czystości pokoi hotelowych
• Utrzymywanie w czystości sprzętów i pomieszczeń używanych do pracy
Wymagania:
• Minimum roczne doświadczenie
• Wysoki poziom kultury osobistej
• Zaangażowanie i chęć do pracy
• Znajomość języka francuskiego lub języka angielskiego mile widziana
Oferujemy:
• Umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Bezpłatne zakwaterowanie
• Pomoc w organizacji przejazdu

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mailowy lub kontakt  telefoniczny. W tytule wiadomości należy podać numer referencyjny: pok/fr/2018.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Dane kontatkowe:rekrutacja@erc.ec, 587819111

Opis dodatkowy

Minimalne wykształcenie:Nie wprowadzono
Minimalne doświadczenie:Nie wprowadzono
Wymagania:Nie wprowadzono
Mile widziane:Nie wprowadzono

Umowa

Rodzaj umowy:Nie wprowadzono
Wymiar czasu pracy:Nie wprowadzono

Wynagrodzenie

Minimalne netto:Nie wprowadzono
Maksymalne netto:Nie wprowadzono
Premie, dodatki:Nie wprowadzono

Inne informacje

Data zamieszczenia: 2018-11-26
Data wygaśnięcia: 2018-12-26
Liczba wyświetleń:2537
Żródło:damprace.biz

Internet w Mikołowie | Szukam Pracy | Oferty Pracy | Projektowanie Tworzenie Stron Internetowych | Sieci Internetowe | Mikołów Internet | Sklepy Internetowe | Sklep Internetowy | Najnowsze informacje | Praca Katowice | Praca Kraków | Praca Poznań | Praca Warszawa | Praca Wrocław